En del av Egersund Group
Om Egersund group
Om Egersund group
OK_marine_logo
English 

OK Marine AS

Adresse:
Mjåvannsveien 73
4628 KRISTIANSAND
 

Telefon: + 47 38 61 05 30
E-post: info@okmarine.no

Org.: NO 980 00 0621 MVA

Åpningstider
Man-Fre Kl. 08.00 - 16.00

Åpningstider Butikk Mjåvann
Man-Fre Kl. 08.00 - 16.00
Tors Kl. 08.00 - 18.00

Kontaktpersoner

lowres 000 6115
Inge F. Salvesen
Salgssjef

Mob: +47 40 63 99 97
inge@okmarine.no
lowres 000 6108
Atle N. Kristoffersen
Daglig leder

Mob: +47 47 66 16 53
atle@okmarine.no
%c3%98yvind profilbilde
Øyvind Kristoffersen
Produktleder og Salgsleder export

Mob: 46 97 97 90
oyvind@okmarine.no
img 1550 web2
Erik F. Salvesen
Salgsansvarlig fiskeri

Mob: +47 46 45 44 58
erik@okmarine.no
img 1548 web3
Fredrik Westlye
Kundeansvarlig havbruk

Mob: +47 92 83 52 81
fredrik@okmarine.no
Jonny Møgster
Kunde og produktansvarlig havbruk

Mob: +47 99 38 46 39
jonny@aquality.no
Thomas Hilt
Kunde og produktansvarlig havbruk

Mob: +47 95 52 99 84
thomas@aquality.no
joakim profilbilde
Joakim Olsen
Butikkansvarlig

Mob: 47 66 52 05
butikk@okmarine.no
mads profilbilde
Mads Pettersen
Logistikkansvarlig

Mob: +47 98 65 29 00
mads@okmarine.no
img 1551 web3
Cato Landås
Lageransvarlig

Mob: +47 47 36 55 96
cato@okmarine.no

Send oss en melding

Navn*:
E-post*:
Telefon*:
Melding:

Vår kompetanse - din trygghet

OK Marine AS er leverandør av kvalitetsutstyr til fiske- og havbruksnæringen. Vi ble opprettet i 2008 og har siden opplevd stor vekst. I 2011 ble vi kåret til årets gaselle i Vest-Agder. I November 2015 ble OK Marine en del av Egersund Group AS. Grunnen til posisjonen vi har fått i markedet, mener vi er måten vi prøver å samarbeide med våre kunder på - samt hele tiden levere topp kvalitet på utstyret. Vi bruker mye tid på produktutvikling der vi samarbeider med både fiskere og oppdrettere. Flere av våre ansatte har lang erfaring fra havbruksbransjen.